Şirket Profili

Sürekli gelişime açık ve yenilikçi anlayışıyla, her zaman değişik alternatiflerle daima müşterisine hizmet için hazır, müşteri ilişkilerinde en iyi olmayı amaçlayan kurumsal sorumluluk anlayışı önceliği olan, pazarda geniş bir yelpazeye değişik ürünlerle alternatifler yaratan, farklı çözümler sunan ve konusunda eşsiz bilgi birikimine sahip bir kuruluştur.


KOŞUNLAR ailesinin demir-çelik sektöründe 1999'lu yıllara dayanan ticari faaliyetleri, 2008 yılında yeni bir yapılanmaya giderek KOŞUNLAR DEMİR ÇELİK Nak. ve San. Tic. Ltd. Şti. adı altında portföyünü genişleterek;
"Bu ülkeden aldığını bu ülkeye vermenin en kutsal görev olduğu"  bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Yatırımlarımıza 2018 yılında hız vermek suretiyle Manisa ili orta ölçekli sanayi sitesinde 2000m kapalı fabrika binamızla perakendecilik sektöründe değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin beklenti ve önerilerini dikkate alan, kaynakları etkili, ekonomik, verimli kullanarak, müşteri taleplerini yerinde, zamanında, doğru, güvenilir, güler yüzle, hızlı ve daha etkin bir şekilde karşılayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini hedefleyen çağdaş ve katılımcı bir yönetim kültürünün oluşturulmasıdır. Bu yöneti kültürüne ulaşmak için benisediğimiz temel ilkeler şunlardır;

  • Yapılan çalışmaların hedeflere uygunluğu ölçülerek sonuç odaklı olmak.
  • Her kademede görev, yetli ve sorumluluklara uygun liderler yetişmesini sağlamak.
  • Süreçlerini sürekli iyileştirmeyi dikkate alan yönetim anlayışını geliştirmek.
  • Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimini sağlamak ve katılımcı olmalarını teşvik etmek.
  • Sürekli öğrenme, iyileştirme ve yenilikçilik anlayışı ile değişimi gerçekleştirmek.
  • Faaliyetlerimizi ISO 9001, ISO14001 ve OHSAS TS 18001 standartlarına ve yasal düzenlemelere uygun olarak yürütmek.

Bu amaçlar doğrultusunda KOŞUNLAR DEMİRÇELİK LTD.ŞTİ. olarak gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerde üzerinde yaşadığımız doğaya ve insana karşı toplumsal sorumluluk bilinçi içerisinde çalışmayı ulusal düzeyde lideliğini sürdürmeyi, uluslararası düzeyde lider bir kuruluş olmayı hedefler.